کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی
1395-11-29
رنگ‌های دکوراتیو سایف بویا
1395-11-29

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی صنعتی از اختلاط رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین به دست می‌آید. ساختار پلیمری روکش حاصله به دلیل عدم استعمال حلال پس از کیورینگ ثابت مانده و هیچ‌گونه کاهش خواص یا قطر در آن دیده نمی‌شود که اصطلاحاً به آن Solvent Free اطلاق می‌شود. یکپارچگی و مقاومت بالای شیمیائی باعث کاربرد وسیع این روکش در صنایع مختلف شده است.

کف‌پوش مایع یکپارچه از رزین اپوکسی باضخامت ۰/۳ الی ۵ میلی‌متر و بیشتر با فام دلخواه و سطحی شیشه‌ای که از خواص آن مقاومت شیمیایی بالا به حلال‌ها، اسیدها، بازها و نمک‌ها، عدم جرم پذیری، ضد باکتری، طول عمر بالا، نظافت آسان، مقاومت مکانیکی و … است. از کفپوش اپوکسی صنعتی در کلیه مراکز صنعتی و تولیدی اعم از صنایع شیمیایی، نفتی، کشتارگاه‌های صنعتی، نساجی، انبار و سردخانه، رستوران، مراکز آموزشی و آزمایشگاهی و … استفاده میشود.

ویژگی‌های کفپوش اپوکسی: روکش ضد اسید، روکش ضد سایش، و ضد لغزش/ مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالا./ سخت شدن سریع و سرعت اجرای بالا. / تمیز شوندگی، نگهداری و تعمیرات ارزان و آسان. / مقاوم در برابر تغییرات دمایی. / چسبندگی خوب به سطوح. / افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش و تخریب. / روکش اپوکسی مطلقاً جذب آب ندارد. / جلوگیری از ایجاد هرگونه گردوغبار. / یکپارچه و در رنگ‌های متنوع. /طول عمر بالا.