چگونه استفاده از کفپوش های رزینی باعث افزایش رضایتمندی شغلی رانندگان لیفتراک می شود ؟!

کفپوش آنتی باکتریال
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال
1397-12-02
رنگ‌های ایمنی – مشخصات رنگ‌ها برای لوله‌ها
1397-12-02

چگونه استفاده از کفپوش های رزینی باعث افزایش رضایتمندی شغلی رانندگان لیفتراک می شود ؟!

لیفتراک ها وسایل نقلیه لوکس نیستند. از صندلی ماساژور و جاذب ضربه برای دست اندازها نیز خبری نیست! درنتیجه در پایان یک شیفت کاری، رانندگان محل کار را با کمر درد و خستگی ترک می‌کنند. با این وجود برای کاهش درد و خستگی این رانندگان می‌توان کارهایی انجام داد.
تردد لیفتراک سنگین بر سطوح بتنی سخت و دشوار است. رفت آمد لیفتراک‌های سنگین منجر به فرسایش بتن خصوصاً درزهای بتنی می‌شود. نقاط سست بتن در اثر این تردد شکسته و منجر به ایجاد حفره و تخریب بتن می‌شوند. هدایت لیفتراک در این شرایط نه تنها دشوار است و خستگی راننده‌ی لیفتراک را دو چندان می‌کند، بلکه در این شرایط خطر از دست رفتن کنترل لیفتراک و سقوط محصول نیز افزایش می‌باید.

چگونه مشکل را حل کنیم ؟!

۱ –نقاط آسیب دیده بتن را ترمیم کنید. این کار راه حلی سریع و آسان است. ترمیم بتن در صورتی که به خوبی انجام شود تا مدت زمان مناسبی از مشکلات راننده لیفتراک کم خواهد کرد.
۲- سطح بتن را به طور کامل پوشش اعمال کنید. این کار نه تنها منجر به ترمیم نقاط آسیب دیده خواهد شد، بلکه از صدمات آتی بتن نیز جلوگیری خواهد کرد. در چنین کاربری هایی استفاده از کفپوش رزینی اپوکسی و سه جزئی با ضخامت مناسب (براساس شرایط بتن و میزان بار اعمال شده بر سطح تعیین می‌شود) انتخابی مناسب و مقرون به صرفه است. استفاده از این محصول، سطحی یکپارچه و بدون درز ایجاد می‌کند که کنترل لیفتراک بر آن راحت بوده و نگهداری و نظافت آن نیز بسیار آسان است. سطح جدید به دلیل مقاومت فشاری و سایشی بالاتر از بتن، از تخریب و فرسایش آن در اثر تردد لیفتراک یا سقوط اجسام سنگین جلوگیری نموده و هزینه‌های ترمیم و نگهداری کف را به شدت کاهش می‌دهد. ضمن آن که تردد لیفتراک سنگین بر سطح کفپوش رزینی به دلیل ضریب اصطکاک کمتر ساده‌تر بوده و با حذف درزها، از دست انداز در حین رانندگی لیفتراک نیز خبری نخواهد بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.