افزودنیهای بتن، سیستم‌های حفاظت سطوح، مواد نوین شیمیایی ساختمان، پوشش‌ها و عایقهای رطوبتی و مواد پایه قیری

عایق رطوبتی، افزودنی بتن، زنگ بر، ملات ترمیمی لیمیکس
1397-10-22
بتن پارس تولیدکننده انواع افزودنی‌های بتن و مواد شیمیایی ساختمان
1397-10-22

افزودنیهای بتن، سیستم‌های حفاظت سطوح، مواد نوین شیمیایی ساختمان، پوشش‌ها و عایقهای رطوبتی و مواد پایه قیری

شیمی سازه آرمانی، دانشی برای آسایش

شرکت دانش بنیان صنعت بام گلستان تولید کننده تخصصی انواع افزودنی‌های بتن، سیستم‌های حفاظت سطوح، مواد نوین شیمیایی ساختمان، پوشش‌ها و عایق‌های رطوبتی و مواد پایه قیری با نام تجاری شیمی سازه آرمانی می‌باشد.
این شرت دارای پروانه استاندارد ملی، استانداردهای ISO در زمینه سیستم مدیریت کیفیت (۹۰۰۱) و سیستم مدیریت زیست محیطی (۱۴۰۰۱) و تاییدیه‌های فنی و کیفی بسیاری از پروژه‌های اجرایی کشور می‌باشد.
این مجموعه نماینده شرکت بین المللی Duayen ترکیه و VIP آلمان (تولید کننده انواع پوشش‌های اپوکسی، پلی یورتان و پلی یوریا) و تامین کننده انواع پوشش‌ها و کاشی‌های ضد اسید از برندهای معتبر جهانی از جمله Steuler-KCH آلمان ، GBT آلمان و Boytek ترکیه می‌باشد.

محصولات

افزودنی‌های بتن

ژل میکروسیلیس

یکی از مناسبترین افزودنی‌های بتن می‌باشد که به دلیل دارا بودن ترکیب پوزولانی، علاوه بر افزایش روانی و مقاومت‌های مکانیکی، سبب بالا رفتن مقاومت شیمیایی، نفوذناپذیری و آببندی سازه گردیده و مصرف آن در مناطق شمالی و جنوبی کشور که در معرض خوردگی یون‌های سولفات و کلر قرار دارند، قویا توصیه می‌گردد.

این محصول در انواع نرمال و گریدهای SF-MIX ، SG-MIXو ACP تولید و عرضه می‌گردد.

فوق روان کننده‌ها

فوق روان کننده یا فوق کاهنده کاربردی ترین افزودنی بتن می‌باشد که به منظور کاهش نسبت آب به سیمان افزایش روانی کار پذیری و مقاومت بتن در بتن ریزی فونداسیون و ستون کف سالن‌های صنعتی و سازه‌های مسلح استفاده می‌گردد.
قابل ارائه در انواع زودگیر و نرمال و دیرگیر با قابلیت حفظ اسلامپ و ویسکوزیته بتن بر پایه شیمیایی مختلف از جمله پلی‌کربوکسیلات اتر (VM_MIX/PX_MIX) نفتالین سولفونات (NS_MIX)، ملامین سولفونات (MS_MIX) و لیگنو سولفونات اصلاح شده (LS_MIX) تولید و عرضه می‌شود.

واترپروف بتن Seal_Mix

در دو گرید مایع و پودری بر اساس ایجاد لایه هیدروفوبیک، اصلاح آرایش مولکولی بتن و نفوذ ناپذیری در مقابل آب و املاح شیمیایی تولید شده که در ساخت منابع آبی، استخرها، حوضچه‌های آب و فاضلاب و صدها استفاده می‌گردد.

ضد یخ بتن Cold_MIX

افزودنی ضد یخ بتن (بدون یون کلر) در دو گرید مایع و پودری سبب جلوگیری از یخ‌زدگی تا منفی ۱۵ درجه سانتی‌گراد می‌گردد. ضد یخ پودری، زودگیر کننده بوده که باعث تسریع زمان بازکردن قالب‌ها نیز خواهد شد.

الیاف پلی‌پروپیلن

الیاف پلی پروپیلن یا pp نوعی افزودنی بتن و ملات می‌باشد که به منظور افزایش مقاومت‌های کششی و جلوگیری از ترک خوردگی به ویژه در ضخامت‌های کم بتن غیر مسلح و یا عملیات کفسازی به کار می‌رود

زودگیر بتن

این افزودنی به منظور کاهش زمان گیرش بتن و روند کسب مقاومت در سنین کوتاه (به دلیل کاهش مقاومت) در انواع پودری، مایع و فوق روان کننده زودگیر تولید شده و جهت بتن ریزی در هوای سرد، سطوح شیبدار و یا تولید قطعات بتنی با قابلیت کاهش زمان بازکردن قالب‌ها به کار می‌رود.

سایر افزودنی‌های بتن

شامل زودگیر شاتکریت (Shot_MIX)، هوازی بتن (Air_MIX)، افزودنی منبسط کننده (Ex_MIX)، فوم بتن (Foam_MIX) و دیرگیر بتن می‌باشد.

ترمیم کننده‌ها و مواد کمکی

ترمیم کننده بتن

ملاتی بر پایه سیمان و پلیمرهای تقویت کننده می‌باشد که دارای چسبندگی، کارپذیری فوق‌العاده‌ای بوده و به منظور ترمیم کرمو شدگی، شکستگی و تسطیح سطوح بتن استفاده می‌گردد قابل ارائه در گریدهای نرمال (با قابلیت اجرا به ضخامت ۸ میلیمتر در یک مرحله) و ویژه (به عنوان ملات آرایشی بتن) که هر نوع به تنهایی و یا همراه چسب بتن و رزین آب بندی قابل اجرا می‌باشد.

کیورینگ بتن

سبب پوشاندن سطح بتن با یک غشای نازک جهت جلوگیری از تبخیر شدید آب بتن و ایجاد ترک‌های سطحی در مناطق در معرض تابش آفتاب و وزش باد می‌گردد.

روغن قالب

روغن شیمیایی رها کننده قالب بتن که موجب حصول سطوح صاف و صیقلی، تمیز سازی سریع و آسان، افزایش عمر قالب‌های بتنی، قابلیت پوشش مطلوب و صرفه جویی در هزینه و زمان قالب‌بندی می‌گردد.

 گروت‌ها و تثبیت کننده‌ها

گروت‌های سیمانی

ملات آماده‌ی مصرف با سیالیت مناسب بدون انقباض و با انبساط کنترل شده جهت اتصال انکر بولت به صفحه‌ی ستون و فونداسیون، نصب ماشین آلات صنعتی و ریل‌های جرثقیل با مقاومت فشاری ۵۰۰ الی ۷۰۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع.

گروت‌های اپوکسی

جهت تقویت پی، پایه‌ی پل، نصب ماشین آلات صنعتی و صفحه ستون با دقت زیاد، فونداسیون پرس‌های فوق سنگین و کف سازی محوطه‌های تحت فشار با زمان بهره برداری کوتاه و چسبندگی فوق العاده به سطوح بتنی و فلزی و مقاومت فشاری ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع.

ملات خود تراز

ملاتی با قابلیت چسبندگی بالا، سیالیت مناسب و فاقد انقباض می‌باشد که به منظور تسطیح زیر سازی کاشی‌کاری و تراز کردن سطوح کف با مقاومت مکانیکی مناسب استفاده شده و بر پایه‌های سیمان و اپوکسی تولید و عرضه می‌گردد.

خمیر کاشت آرماتور ARMA FIX

خمیری مناسب بر پایه‌ی رزین و هاردنر اپوکسی و فیلر‌های معدنی خاص جهت کاشت انواع میل‌گرد و آرماتور با قابلیت چسبندگی فوق العاده و استحکام کششی و خمشی بسیار بالا قابل ارائه در انواع افقی و عمودی.

مواد آب بندی

رزین‌های محافظ نما

مایع شفاف (Transparent) با قدرت پوشش فوق العاده می‌باشد که به منظور آب‌بندی، جلوگیری از شوره زدن نما، افزایش دوام، محافظت زیبایی بناهای آجری، سنگی، سیمانی، چوبی و دیواره‌های گچی در مقابل عوامل مخرب جوی از قبیل، بارش، نور آفتاب، باد در گریدهای Top Seal/Top Wood (با ایجاد سطح هیدروفوبیک)، Top Cover (با ایجاد فیلم نفوذ ناپذیر) تولید و عرضه می‌گردد.

رزین درخشان کننده نما Top Shine

مایعی بی‌رنگ و آماده مصرف می‌باشد که جهت درخشندگی سطوح نما از قبیل سنگ، آجر و… به کار می‌رود.

ملات آرما پروفARMA PROOF

محصولی دو جزیی شامل رزین اکریلیک تقویت شده و پودر سیمانی پلیمری با قابلیت کشسانی، چسبندگی فوق‌العاده و تحمل فشار هیدرواستاتیک بالا که به منظور آب‌بندی منابع بتنی، استخرها، سرویس ساختمان‌ها و همچنین عملیات همزمان ترمیم، آب‌بندی و کاشی‌کاری استفاده می‌گردد.

رنگ عایق Flexi Coat

پوشش تک جزئی با قابلیت نفوذ ناپذیری زیاد، چسبندگی فوق‌العاده و انعطاف‌پذیری بالا که در رنگ‌های متنوع و چشم‌نواز تولید و عرضه شده و علاوه بر زیبا سازی و رنگ آمیزی سازه، به منظور آب بندی استخرها، حوضچه‌ها، دیوارهای غربی و سرویس ساختمان‌ها استفاده شده و در تنش‌های دمایی و سازه‌ای دچار ترک خوردگی نمی‌گردد.

رزین آب بندی

مایعی شفاف با خاصیت کشسانی و واترپروف می‌باشد که به منظور آب‌بندی مواد پودری از قبیل انواع ترمیم کننده، پودر بندکشی و یا ملات‌های ماسه سیمان به آنها اضافه شده و سیستم پایداری را تشکیل می‌دهد.

پنترون Penetron

پنترون (نفوذگر بتن) پودری از نسل جدید مواد آب بندی بوده که پس از نفوذ به درون بتن و تشکیل کریستال، کلیه منابع و خلل و فرج را پر کرده و بتن را از جهات مثبت و منفی آب‌بندی می‌کند. این محصول جهت آب‌بندی استخرهای بتنی، برج های خنک کننده، لوله‌های بتنی آب و فاضلاب و چاله آسانسور به کار می‌رود.

آنی گیر سیمان Quick Cut

محصولی با قابلیت گیرش سریع که به منظور جلوگیری از نشت شدید آب در عملیات آب‌بندی ازجمله چاله آسانسورها، مخازن و دیوارهای خیس به تنهایی و یا همراه محصول پنترون استفاده می‌گردد. قابل ارائه در انواع مایع و پودری

پوشش ترمیمی سیل کوت Seal Coat

خمیر آماده مصرف در پایه‌ی قیر، پلیمر و حلال با قابلیت چسبندگی عالی بر روی سطوح سیمانی، فلزی، آجری و گچی که با ایجاد قشری انعطاف پذیر امکان عملیات همزمان ترمیم و آب‌بندی منابع فلزی و بتنی و یا اصلاح سطوح ایزوگام شده قبلی را فراهم می‌سازد.

عایق رطوبتی (حفاظ بام هیرکان)

عایق رطوبتی ( ایزوگام) دو لایه پلیمری APP با فرمولاسیون انحصاری، انعطاف‌پذیری فوق‌العاده، چسبندگی عالی و قابلیت نصب آسان می‌باشد که دارای پروانه ملی استاندارد بوده و در گریدهای  فویل‌دار  (جهت پشت بام و دیوار) و ساده (جهت آب‌بندی سرویس، پی و فونداسیون) و همچنین نوع پودری تولید و عرضه می‌گردد.

پوشش‌های حفاظتی و کفپوش‌ها

سخت کننده سطح بتن Top Cement

تاپ سنت پودری است که در رنگ‌های متنوع تولید شده و به منظور ایجاد استحکام و خواص ضد سایش در هنگام عملیات بتن ریزی و کف‌سازی کارخانجات صنعتی، انبارها و پارکینگ‌ها بر روی بتن اعمال و توسط ماله مخصوص پرداخت می‌گردد. تا سطح نهایی کفپوش، یکپارچه، بهداشتی، زیبا و مقاوم گردد.

کفپوش‌های صنعتی Industrial Flooring

کفپوش‌هایی با مقاومت مکانیکی، سایشی و شیمیایی بسیار زیاد بر پایه‌ی رزین‌های اپوکسی پلی‌یورتان پلی‌یوریا و یا بتن‌های پلیمری که به صورت یکپارچه و در رنگ‌های زیبا و متنوع جهت سالن‌های صنعتی بیمارستانی پارکینگ‌ها و صنایع نظامی تهیه و اجرا می‌گردد.

پوشش حفاظتی پلی‌یوریا Polyurea Coating

پلی اوره یا پلی یوریا محصولی نوین با مقاومت‌های مکانیکی، سایشی و شیمیایی فوق‌العاده می‌باشد که دارای زمان خشک شدن و قابلیت بهره برداری سریع و انعطاف پذیری بسیار بالایی بوده که به عنوان پوشش حفاظتی در  صنایع آب و فاضلاب، نظامی، شیمیایی نفت و گاز و حمل و نقل کاربرد گسترده‌ای یافته است.

پوشش حفاظتی بیتو کوت Bitu Coat

مایعی شفاف بر پایه‌ی قیر، حلال، پلیمر و رزین دارای چسبندگی زیاد و مقاومت رطوبتی و شیمیایی بالا می‌باشد که جهت حفاظت فونداسیون مدفون در خاک و سازه‌های بتنی و فلزی در معرض رطوبت و املاح خورنده به کار می‌رود.

رنگ‌ها و پوشش‌های صنعتی Industrial Coating

شامل رنگ‌های بتن، پرایمر، لایه میانی، روکش نهایی و لاک‌های صنعتی بر پایه‌ی سیلیکون، رزین اکریلیک، اپوکسی، پلی‌یورتان و وینیل استر می‌گردد که جهت حفاظت سطوح داخلی و خارجی ساختمان، استراکچر و مخازن فلزی و بتنی به کار می‌رود.

عایق حرارتی

پوششی با مقاومت حرارتی بالا که در انواع مختلف تولید می‌شود و به منظور عایق نمودن سطوح ساختمانی و صنعتی و جلوگیری از اتلاف انرژی بر روی آنها اعمال شده و در تنش‌های دمایی دچار ترک خوردگی و جداشدگی نمی‌گردد.

سیستم‌های ضد اسید

سیستم‌های ضد اسید جهت حفاظت سطوح مختلف بتنی و فلزی در برابر انواع مواد خورنده اسیدی و قلیایی در شرایط دمایی مختلف در انواع متنوع پوشش‌های رزینی، لمینت ضد اسید، سرامیک ضد اسید، رابر لاینینگ و سیستم‌های ترموپلاستیک تامین و اجرا می‌گردد.

چسب ها و ماستیک‌ها

چسب بتن

مایعی با قابلیت افزایش چسبندگی بتن و ملات سیمانی، مقاومت کششی و دوام بالا که جهت عملیات تعمیراتی، ترمیم کرمو شده و آسیب دیدگی سازه بتنی در گریدهای استحکامی و واترپروف تولید و عرضه می‌گردد.

چسب‌های کاشی

چسب‌های با کار پذیری مناسب، چسبندگی بسیار زیاد و ماندگاری طولانی بر روی سطوح مختلف ساختمانی که در فرم‌های پودری معمولی/ ویژه/ واتر پروف با نام تجاری (HIRKAN)  و خمیری با نام تجاری (HIRKAN FIX) تولید و عرضه می‌گردد.

چسب سنگ Stone Fix

خمیر آماده مصرف بر پایه‌ی رزین‌های ضد آب به همراه افزودنی‌های پلیمری و دارای قابلیت چسبندگی بسیار زیاد بر روی انواع سطوح ساختمانی می‌باشد.

ماده بند کشی VARKAN

محصولاتی با قابلیت انعطاف پذیری و چسبندگی فوق‌العاده که در رنگ‌های متنوع و چشم نواز و در فرم‌های پودری خمیری و واترپروف تولید شده و علاوه بر ایجاد اتصال محکم بین کاشی‌ها و عدم ترک خوردگی امکان هماهنگی با طرح و رنگ کاشی را نیز فراهم می‌سازد.

ماستیک‌ها

موادی الاستیک و انعطاف‌پذیر با قابلیت چسبندگی زیاد، مقاومت شیمیایی و رطوبتی بالا جهت درزهای انبساطی و اجرایی که بر پایه مواد قیری، پلی‌یورتان و پلی‌سولفاید در انواع گرم ریز، سرد ریز و و ضد حلال عرضه می‌گردد.

پنل‌های پیش ساخته استایرن پلی‌کریت SPC

دیوارهای پیش ساخته بر پایه استایرن و روکش بتن پلیمرهای الیافی فناوری ساخت یافته‌ای جهت ساخت سریع و اقتصادی سالن‌های ورزشی‌ سوله‌های صنعتی ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری می‌باشد که دارای سبکی، سطح صاف، مقاومت‌های مکانیکی بالا در برابر ضربه و فشار بوده و عایق حرارتی و رطوبتی بسیار مناسبی نسبت به سیستم‌های سنتی از قبیل دیوارهای آجری، بتنی و سمنت بُرد می‌باشد. به کارگیری پلیمرها و مواد نسوز در ترکیب spc  سبب تاخیر در گسترش آتش و ایجاد خواص کشسانی مناسب جهت جلوگیری از ترک خوردگی، جداشدگی و شکست سازه‌ای در برابر زلزله و غیره خواهد شد.

spacer
اسپیسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.